Syngonium

  • Showing all 12 results

25.00

Syngonium – Arrow- po angielsku oznacza strzałę i idealnie opisuje kształt liści: długie ogonki, zwieńczone blaszką w kształcie grotu. Uroku nadaje jej kremowe unerwienie na tle różnych odcieni zieleni, od jasnych prawie żółtych po głęboką butelkową zieleń.

Wysokość rośliny : 25cm

Średnica doniczki: 12cm

110.00

Kolekcjonerska odmiana Syngonium . Piękne, lekko oszronione , sercowate liście to nietypowy dla rodziny syngonium  kształt.  Gratka dla chcących powiększyć swoją kolekcję nietypowych roślin.

Wysokość rośliny: 35cm

Średnica doniczki: 15cm

 

 

Sale
80.10

Syngonium 'Neon Robusta’.  To idealna opcja dla osób które rozpoczynają swoją przygodę z hodowaniem roślin domowych, ze względu na niewielkie wymagania. Liście są w odcieniu pudrowego różu ,a od spodu kontrastowo pojawia się soczysta zieleń . Idealne połączenie .

Zroślicha rośnie szybko – jej pnącza mogą dorastać nawet do ponad metra długości.  Pięknie wygląda prowadzona na podporach, czy kratownicach, ale równie dobrze prezentuje się jako roślina zwisająca.

 

 

 

Wielkość sprzedawanej rośliny:

Wysokość: 30 cm

Średnica doniczki :  Ø14 cm

 

 

299.00

Syngonium Variegata 

Tę odmianę charakteryzuje wariegacja albinotyczna – przejawiająca się w nieregularnych, białych wybarwieniach, pokrywających znaczną część liścia w odcieniu głębokiej zieleni.
Czasem na liściach tworzy się charakterystyczny marmurkowy- biało zielony wzór, czasem prawie całe liście pokryte są bielą- jedno jest pewne: nie znajdziesz dwóch takich samych liści.

Wysokość rośliny: 25-35cm

Średnica doniczki :12cm , wysokość 10cm

!UWAGA!Warto wiedzieć: nasze roślinne przesyłki traktujemy z pełną starannością- dodajemy heatpacki, zabezpieczamy roślinę, a paczkę specjalnie znakujemy. Jednak niskie temperatury i poczynania kurierów zwiększają ryzyko uszkodzenia, zwłaszcza delikatnych roślin. Dlatego wysyłka jest na odpowiedzialność kupującego- co oznacza, że nie przyjmujemy zwrotów

Sale
22.50

 

Prezentujemy Państwu Syngonium wersję mini.  To idealna opcja dla osób które mają mało miejsca na kwiaty w domu, ale nie tylko ! Zroślicha, bo tak też nazywane jest Syngonium, nada się w sam raz do lasu w słoiku, który możecie przygotować samodzielnie w domu. Jej jasne liście świetnie skomponują się np. z czerwoną fitonią lub paprociami.

 

Zroślicha to niewymagająca roślina, która hodowana poza zamkniętymi słoikami będzie miała duży przyrost. Pięknie wygląda prowadzona na podporach, czy kratownicach, ale równie dobrze prezentuje się jako roślina zwisająca.

 

 

 

Wielkość sprzedawanej rośliny:

Wysokość: 12 cm

Średnica doniczki :  Ø6 cm

319.00

Idealna na rozpoczęcie swojej kolekcjonerskiej przygody!

Syngonium Mottled– gratka dla kolekcjonerów. Niezwykle rzadka odmiana Mottled to istna centkowana piękność.
Strzałkowe liście w odcieniach kremowej zieleni oraz bieli upstrzone są wielokształtnymi plamkami głębokiej zieleni. Dodatkowo liście mają nieregularne brzegi, oraz są nieco skręcone- co tylko dodaje jej wyjątkowości.

Wysokość rośliny : 25 -35 cm

Średnica doniczki: 12cm , Wysokość :  10cm

 

 

Sale
22.50

Prezentujemy Państwu Syngonium wersję mini.  To idealna opcja dla osób które mają mało miejsca na kwiaty w domu, ale nie tylko ! Zroślicha, bo tak też nazywane jest Syngonium, nada się w sam raz do lasu w słoiku, który możecie przygotować samodzielnie w domu. Jej jasne liście świetnie skomponują się np. z czerwoną fitonią lub paprociami.

 

Zroślicha to niewymagająca roślina, która hodowana poza zamkniętymi słoikami będzie miała duży przyrost. Pięknie wygląda prowadzona na podporach, czy kratownicach, ale równie dobrze prezentuje się jako roślina zwisająca.

 

 

 

Wielkość sprzedawanej rośliny:

Wysokość: 12 cm

Średnica doniczki :  Ø6 cm

Sale
22.50

Dość rzadko spotykane Syngonium. Posiada ciemne ulistnienie w odcieniu czekolady. Dzięki temu można ustawić je w nieco ciemniejszym miejscu. Urocza wersja mini rośliny o bardzo tajemniczym wyglądzie. Syngonium Maria jest mało wymagająca w uprawie. Polecana dla Kolekcjonerów ale i dla tych, którzy rozpoczynają swoją roślinną przygodę.

Wymiary rośliny:

Średnica : Ø 6cm , wysokość : 19 cm

32.00

Syngonium podophyllum  to dość tolerancyjna roślina. Choć jak wszystkie Syngonium nie lubi zimnych przeciągów w okresie zimowym. Nie toleruje suchego powietrza, dlatego uwielbia towarzystwo roślin takich jak filodendrony, bluszcze czy paprocie.

Piękna gęsta roślina.

Wysokość: 30 cm

Średnica doniczki: Ø 12 cm